Snižte svoji tělesnou hmotnost

• Upravte jídelníček – Toto by mělo být to první, co ve Vašem životě změníte. Začněte jíst více zeleniny a ovoce. Zapojte se do skupin, které se zabývají hubnutím. Najdete zde spoustu rad, vzorových jídelníčků a receptů. Pokud si na tuto změnu netroufáte samostatně, využijte služeb poradců. Zajít za nimi můžete osobně do různých center. Případně naleznete na internetu lidi, kteří se zabývají jídelníčky a stravou.
• Motivace – Pokud Vám chybí, můžete se podívat na YouTube na různá videa. Případně se motivujte fotkami lidí, kteří již přebytečná kila shodili. Motivovat se můžete také s ostatními lidmi ve skupince na Facebooku.
čínky, boty a rukavice
• Začněte – Ne zítra, nebo po Novém roce, ale hned. Shazovat můžete úklidem domova i sexem. Domácí cvičení je také vhodné. Na internetu najdete videa, podle kterých můžete cvičit. Nepotřebujete vybavení, abyste mohli začít. Stačí Vám pohodlné oblečení a Vy. Jestliže nechcete trénovat doma, vydejte se ven běhat. Pokud ani běhat nechcete, začněte pravidelnými procházkami. S dětmi můžete skákat přes švihadlo, hrát různé hry. V létě využijte počasí, kolo a brusle.
• Vydejte se do fitness centra – Pokud si zaplatíte vstup, bude Vás to alespoň trochu nutit začít cvičit. Zde si můžete zaplatit trenéra, který by Vás měl motivovat, ukázat Vám cviky, pomáhat Vám. Pouze si připravte finance.
• Ve dvou se vše lépe táhne – To platí i v tomto případě. Pokud se stydíte chodit samostatně do fitness centra, poproste někoho z blízkých přátel, aby sem chodil s Vámi. Může se to stát Vaším koníčkem .
běžící asiatka
• Internet – Ten je nejlepším zdrojem informací. Triky na cviky najdete ve formě fotek a krátkých videí také na Instagramu. Zde naleznete fitness trenérky a trenéry, které se o své klienty starají skrze internet. Můžete si zaplatit jejich e-book. V tom naleznete jídelníček, recepty a cviky, které můžete cvičit. Tato forma je vhodná hlavně pro lidi, kteří chtějí cvičit doma a bez přítomnosti trenéra.